Poděkování...

27. května 2007 v 10:17 | Kačenka13 |  From U
Wejunka BaLtSkA byly tak moc hodný, že nám sem napsaly komentář... JEJICH NÁZOR co je to pro ně rodina... Pište i VY, moc bych chtěla znát Vaše názory ;) PS: Kdyby Wejunka zadala adress svý stránky napsala bych to poděkování tam, ale neudala web, tak písám sem. Doufám, že si to přečte:
Tak koukejte na JEJICH NÁZOR:
Wejunka, včera 12:05
domov... domov sou pro mě moe kamoshky, pohoda wenku.. ae za domow se nedá počítat moje rodina.. domů bych se měla těšit.. ae já chodim domu wystresowana co na mě zase wytahly, co zase budu muset wyswetlowat.. a když už tu sem.. těšim se zase wen..
BaLtSkA, web, dnes 12:19
domov.. rodina, důvěra, bezpečí, láska, porozumění. občas i volnost×D prostě sice občas nadávám na brášku, a hádáme se o to, kdo půjde na pc, do bazénu, ... ale prostě je to doma a je mi tady dobře. taky každý den ze školy spěchám z nádraží, z vlaku, abych byla co nejrychleji doma...×) nevím, občas mě všichni štvou, jak musím poslouchat mamku, babičku, ale jsem tady doma a jsem tady ráda a vím, že takovéto pro mě občas dost nesnesitelné zbytečnosti k tomu prostě patří×)
Lesittis, dnes 17:18
Domov?......Moje kořeny moje sny a detství.....Moje rodina a vzpomínky.....Nejkrásnejší chvile ale i ty nehorsí ..... to je domov .....
MOC KUJU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama